Zapraszamy wszystkich do zakupu unikalnego kalendarza na 2017 rok. 

Jest to kalendarz formatu A3 (30x42cm) wydrukowany na eleganckim papierze matowym. Kalendarium – miesiąc na osobnej stronie – zostało tak zaprojektowane abyście mogli przy wybranej dacie zapisać krótką, własną informację. Oczywiście my zaznaczyliśmy w tym kalendarzu najważniejsze święta 2017 roku. 

Każda strona – na każdy miesiąc – posiada odrębną grafikę, z których niektóre to kolaże fotografii wykonanych przez naszego parafianina oraz senstencje czy słowa z Pisma Świętego, które dla danego miesiąca dopasował proboszcz ks. Paweł Łobaczewski. Krótko mówiąc jest to niepowtarzalny kalendarz opracowany przez nas i dla nas. 

Nie oznacza to jednak, że wyłączność zakupu mają tylko nasi parafianie. Każdy, nawet z drugiego końca Paolski może zakupić ten kalendarz. Wystarczy wpłacić kwotę 20 zł (koszt kalendarza) + 15 zł (koszt spedycji) na konto CARITAS – tutaj w tytule przelewu podać swoje imię, nazwisko i hasło KALENDARZ. 

Każdy ma możliwość nabyć kalendarz także co niedzielę po wszystkich mszach świetej. Ich rozprowadzaniem zajmuje się Parafialny Zespół CARITAS. 

Wszelkie zapytania prosimy kierować do Lesława tel. 793 379 300 lub drogą meilową admin@parafia-mb.pl 

oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.