Medjugorie

P I E L G R Z Y M K A   D O   M E D J U G O R I E

1. Termin: 22.06 – 1.07. 2016r.

Msza Św o godzinie 11:00 22 czerwca, po niej wyjazd autokarami spod kościoła pw. Miłosierdzia Bożego.

Program pielgrzymki obejmuje głównie pobyt w Bośni i Hercegowinie tj. w Medjugorie i okolicach.

Pielgrzymka ma na celu KNMP-Medj_wqahahqpodprowadzenie pod osobiste spotkanie z Bogiem, zawierzenie Mu swojego życia, powierzenie intencji. W trakcie pielgrzymki istnieje możliwość rozmowy, porady duchowej, spowiedzi, szczególnie w parafii św. Jakuba prowadzonej przez
o. Franciszkanów. W Chorwacji przewidywany jest jednodniowy odpoczynek nad Adriatykiem.
Podróż autokarami dostosowanymi do tras dalekobieżnych z klimatyzacją, WC i barkiem kawowym. Noclegi w pensjonatach, pokoje 2,3 4-osobowe. Cena obejmuje także śniadania i obiadokolacje. Każdy z uczestników objęty jest ubezpieczeniem. Do wzięcia udziału w pielgrzymce obowiązują ważne dokumenty osobiste tj. dowód, paszport.
2. Koszt: 600 zł + 185 €.
3. Przedpłata 200 zł.
4. Zapisy do wyczerpania miejsc: od poniedziałku do soboty pod nr telef. 664 194 627 lub 603 074 101. Zapisów należy dokonywać zgodnie z danymi podanymi na formularzu zgłoszeń.
5. Formularz zgłoszeń do pobrania w zakrystii lub TUTAJ