Przypomnienie ws. nowych norm na czas epidemii

Published by ks Paweł Łobaczewski on

Informujemy, że w związku z nowymi rozporządzeniami rządowymi Biskup Zielonogórsko-Gorzowski wydał dekret w którym postanowił o odwołaniu nabożeństw Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W naszej parafii kazanie pasyjne z Gorzkich Żali zostanie zamieszczone na naszej stronie internetowej.

We Mszy Świętej może uczestniczyć jedynie 5 osób – zapraszamy te osoby, które zamawiały intencję na daną Mszę Świętą. W niedzielę Msza Święta z kaplicy wewnętrznej na plebanii  będzie transmitowana o godz. 10.30. 

Transmisje można śledzić tu: OGLADAJ

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.