W dniach 09-11 czerwca 2017 w Głogowie  odbędą się  kolejne REKOLEKCJE DLA PAR NIESAKRAMENTALNYCH w Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

Rekolekcje te przeznaczone są dla małżeństw, niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali problemów dzielących małżonków. Program nastawiony jest na szukanie komentarza duchowego dla osób  żyjących w związkach niesakramentalnych,

Rekolekcje rozpoczną się w domu „Uzdrowienia chorych” w Głogowie przy pl. kolegiackim 10, o godz. 18.00 , zakończą się w niedziele obiadem w południe. Koszt  pobytu w domu od osoby 150 zł .Pełna informacja o programie na stronie: www.kolegiata.com.pl

Zgłoszenia przyjmują i bliższych informacji udzielają :

Ks. Rafał Zendran  – Pl. Kolegiacki 10, 67-200 Głogów  tel. (76) 834 07 10 , tel 722 322 122

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.