Rózaniec do granic nieba

Published by carlos on

Nasza parafia od niedzieli uczestniczyć będzie w inicjatywie Różaniec do Granic Nieba.

Program jest następujący:

Niedziela 1.11.2020 – godz. 20.00 – Różaniec (tylko transmisja – bez udziału wiernych w kościele)

Poniedziałek, Wtorek, Środa – godz. 19.00 – Różaniec (transmisja – bez udziału wiernych w kościele)

Czwartek, Piątek – godz. 19.00 – Różaniec (kościół, nabozeństwo z osobistym udziałem wiernych)

Sobota – godz. 20.00 – Różaniec (transmisja – bez udziału wiernych w kościele)

Niedziela (8.11.2020) – godz, 20.00 – Różaniec (transmisja – bez udziału wiernych w kościele)

Transmisje dostępne w zakładce: Transmisje parafialne. Osoby, które nie są zarejestrowane w aplikacji Peryskop mogą skasować okno wymagające rejestracji – i tak będą miały możliwość oglądania.

Categories: Bez kategorii