Kochani!

Wraz z nastaniem wiosny zapraszamy Was do wspólnej zabawy – KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt.

Jak i gdzie Ty widzisz Jezusa?

4

Coraz cieplejsze dni i budząca się do życia przyroda zachęcają do długich wędrówek i spacerów. Zabierzcie ze sobą na taką wędrówkę aparat fotograficzny i… pstrykajcie! 

Niech wiosenne spacery motywują Was do przemyśleń i modlitwy, podczas których na pewno wychwycicie w otaczającym świecie coś szczególnego, coś co właśnie Wam pokazuje nasz Pan. Być może będzie to piekny ptak, który bez strachu przysiądzie obok a może chłopiec, który chętnie pomaga starszej Pani pozbierać rozsypane na chodniku jabłka. Niekiedy w maleńskiej i niepozornej kropli deszczu dostrzeżemy wielkość Boga. 

Na nadsyłanie zdjęć mamy mnóstwo czasu więc nie spieszcie się z ich przesyłaniem. Spośród swoich prac wybierzcie 4 najciekawsze i prześlijcie je do nas. Każda praca nagrodzona będzie niesamowitym spotkaniem z Bogiem a najładniejsze nagrodzimy niespodziankami:

MIESJCE I – Duży obrazek na płótnie, kubeczek porcelanowy, koszulka 

MIEJSCE II – Mały obrazek na płótnie, kubeczek porcelanowy, koszulka

MIEJSCE III – kubeczek porcelanowy, koszulka

przewidziane są też nagrody dodatkowe dla pozostałych uczestników. 

nagrody

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE:

– termin nadsyłania zdjęć – do 31 maja 2016 r.

– ilość zdjęć – max 4

– rozmiar zdjęcia – min 700 px po dłuższym boku – max 4 MB

– zdjęcia mogą być wykonane dowolnym aparatem, telefonem itp

– zdjęcia muszą być oryginalne  tj. bez obróbki cyfrowej (w komputerze)*

– zdjęcia musza być wykonane w tym roku*

– zdjęcia wysyłane sa tylko raz przez jedną osobę – nie wymieniamy fotografii w przypadku zmiany decyzji przez uczestnika

– przed wysłaniem zdjęć należy bezwzględnie zapoznać się z regulaminem

– fundatorem nagród w konkursie jest LEOVISION

– jury (przedstawiciel Parafii Miłosierdzia Bożego i frimy LeoVision) wybierze laureatów konkursu do dnia 10 czerwca 2016 roku i opublikuje listę zwyciężców na stronie www oraz na facebook-u. Podany wtedy zostanie też termin i miejsce odbioru nagrody. 

*Zdjęcie musi być oryginalne tak aby można było z właściwości pliku (EXIF) odczytać jego parametry. Zdjęcia modyfikowane nie będą brane pod uwagę.

Poniżej znajduje się formularz do przesyłania zdjęć: 

W przypadku problemów z przesłaniem zdjęć za pomocą formularza prosimy o ich przesłanie na adres meilowy admin [@] parafia-mb.pl z podaniem informacji wskazanych w formularzu i dopiskiem:

„Zapoznałem (-am) się z regulaminem udostępniania fotografii i wideo oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Parafię MB”

 

[si-contact-form form=’4′]