Po raz kolejny zapraszamy wszystkich ojców na wyprawę ze swoimi pociechami!

Wyjeżdżamy w piątek 31 sierpnia zaraz po mszy św., na której oczywiście uczestniczymy 😉

Jedziemy w stałe miejsce nad jezioro w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Jeżeli zarząd koła wędkarskiego ponownie udostępni nam swój teren zobowiązaliśmy się na symboliczne, finansowe wsparcie koła – 10 zł / rodzinę – o wpłatach poinformujemy już niedługo.

 

Plan wyprawy podobny do tego z rozpoczęcia wakacji:

PIĄTEK: msza św.- wyjazd – rozbijanie namiotów – zbieranie drewna na ognisko – wieczorna kąpiel o zmroku – ognisko i modlitwy – UWAGA! Kolacja postna – piątkowa 😉

SOBOTA: śpimy ile chcemy – wstajemy – modlitwa – śniadanie – gry, zabawy, kąpiele – wspólne gotowanie (co będziemy gotować podam wkrótce) – obiad polowy – przygotowanie ołtarza – msza polowa (prowadzi ks.Piotr Wadowski, ministranci mile widziani) – gry zespołowe (np. mecz plażowy ojcowie kontra dzieci) – ognisko z kolacją – wyprawa nocna w nieznane z podchodami (tym razem dzielimy się na dwie grupy) – modlitwa – noc przy ognisku (lub namiotach)

NIEDZIELA: śpimy ile chcemy – wstajemy – modlitwa – śniadanie – pakowanie obozowiska – gry, zabawy – powrót do domu i……. …… szykowanie się na pierwszy dzień szkoły i przedszkola 😉

UWAGA! Każdy ojciec odpowiada za siebie i swoje dzieci, pomysłodawcą i organizatorem wyjazdu jest osoba świecka – Lesław Barczyński. Wyjazd jest bezpłatny – wpłata na konto koła wędkarskiego jest dobrowolna a kwota 10 zł jest tylko propozycją. Wyżywienie (produkty spożywcze, naczynia itp) oraz nocowanie (namioty, materace, śpiwory) każdy organizuje we własnym zakresie

Proszę o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres admin@parafia-mb.pl

To jak super wyglądają nasze wyjazdy wiedzą już ojcowie, którzy byli z nami. Ci, którzy jadą po raz pierwszy mogą dowiedzieć się więcej pisząc wiadomość lub dzwoniąc – Leszek tel. 793 379 300 (gdy nie odbieram pisz SMS)

UWAGA! Uczymy nasze dzieci zdrowego trybu życia – wiecie co myślę na temat coli i worka ciastek i czekolad 😉 Pamiętajcie, że nasz wyjazd po to jest wspólny, żeby pokazywać naszym dzieciom na czym polega drużyna, grupa czy "stado wilków" 😉 Uczymy ich "zdrowej" rywalizacji ale także współpracy, pomocy i działania w zespole….

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.