facebook

Większość z nas korzysta z internetu. Wielu z nas korzysta też z portali społecznościowych, bo dzięki nim mamy możliwość szybkiego kontaktu z naszymi znajomymi, często oddalonymi od nas o wiele kilometrów. Za pośrednictwem internetu dzielimy się z nimi naszymi przemyśleniami, radościami i przeżyciami. To w sieci możemy się spotkać i porozmawiać z przyjacielem na drugim krańcu świata. Media społecznościowe takie jak np. facebook dają nam ogromne możliwości  na przekazanie informacji. Dla tego zapraszamy wszystkich na naszą stronę – fanpage. Tam zawsze publikujemy bieżące informacje i zaproszenia. Możemy wspólnie komentować i dyskutować o życiu naszej parafii, o Bogu.

PAMIĘTAJ!

Internet nigdy nie zastąpi Tobie żywego i duchowego przeżycia modlitwy, spotkania z Jezusem czy choćby przyjacielem. Nowoczesność i technika przydają się ludzkości lecz w nadmiarze uzależniają i odbierają nam to co najważniejsze, to czego uczy nas Pan – życia, wspólnoty i miłości.

admin Lesław Barczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.