post

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ograniczeniem możliwości uczestnictwa we Mszach Świetych spowodowała zmiany w dystrybucji czasopism katolickich. Do parafii w naszej diecezji nie będzie dowożony Gość Niedzielny. Kontynuowana natomiast będzie dystrybucja Niedzieli. 

Jako proboszcz naszej parafii zwracam się z gorącą zachętą o podjęcie indywidualnej prenumeraty Gościa Niedzielnego. Dzięki temu to czasopismo będzie mieć większą szansę na przetrwanie aktualnego kryzysu. 

Niezbędne dane do prenumeraty można znaleźć tu: Prenumerata

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.