– OGŁOSZENIA – 10.12.2017 – II Niedziela Adwentu

II Niedziela Adwentu

1. Dziś II niedziela Adwentu.
  2. Dziś dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na ten cel.
  3. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami-seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje adwentowe.
  5. Msze Święte roratnie w naszej parafii codziennie z wyjątkiem niedziel o godz. 18.00. W środę i piątek zapraszamy szczególnie dzieci.
  6. Po każdej Mszy Świętej przy bocznym wyjściu z kościoła można zapisać się do udziału w małych grupach parafialnych – tzw. komórkach. Zapisy są także możliwe przez internet.
  7. Po każdej Mszy  Świętej rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Koszt dużej świecy to 13 zł, a małej to 6 zł.
  8. Paczki dla potrzebujących będą wydawane w dniu 14.12.2017 (cz) w salce pod plebanią w godz. 16.00-18.00.
  9. W naszej parafii w tym tygodniu spotkania następujących grup:

1. we wtorek – po Mszy Św. wieczornej – grupa biblijna
    2. w środę – Mszą Świętą wieczorną – rozpoczyna się spotkanie Duszpasterstwa Talent
    3. w czwartek – po Mszy Św. wieczornej – Akcja Katolicka
    4. w piątek – po Mszy Św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
  10. W poniedziałek o 19.00 na plebanii spotkanie grupy męskiej przygotowującej się do bierzmowania.
  11. W środę o 19.00 na plebanii spotkanie Komitetu Przygotowawczego I Komunii Świętej, natomiast wszystkie dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców zapraszamy na Mszę Świętą w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  12. Nauka przedchrzcielna (cykl B) w przyszłą sobotę o 19.00 na plebanii.
  13. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przy wyjściu z kościoła kiermasz świąteczny ZHP – zastępu Twórcy Dziecięcych Marzeń.
  14. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  15. Po Mszy Świętej można się zaopatrzyć w opłatki.
  16. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz Miłujcie się.
  17. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 9.12.2016