OGŁOSZENIA – 31.01.2015 – IV Niedziela Zwykła

1. Dziś IV Niedziela zwykła.
  2. Dziś możemy złożyć swój dar Grona Wspomagających Ubogich.
  3. Zapraszamy do wspólnego kolędowania podczas koncertu kolęd dziś po wieczornej Mszy św.
  4. Zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w środę o godz. 18:00.
  5. Msze św. w tygodniu odprawiane są o stałych porach 8:00 i 18:00.
  6. Uroczystość Ofiarowania Pańskiego przypada we wtorek. Msze św. w tym dniu odprawiane są o 9:00 i 18:00, w ten dzień przynosimy ze sobą gromnice do poświęcenia.
  7. Uroczystość Ofiarowania Pańskiego jest też Dniem Życia Konsekrowanego, z tej okazji zbiórka do na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

 Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzona przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:30.

 Godzina Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00

 Spowiedź św. pierwszopiątkowa od godz. 17:00 do Mszy św.

 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa (litania i akt oddania się  NSPJ) w piątek przed Mszą św.

 Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Najświętszego Sera Maryi w sobotę o godz. 8:00

9. Wspomnienie św. Agaty przypada w piątek z tej okazji będzie poświęcenie chleba i wody po każdej Mszy św.

10. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00.

11. Za tydzień niedziela adoracyjna.

12. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

13. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 31 I 2016                                                                                                                           ks. Proboszcz Zbigniew Tartak