Polska pod Krzyżem

Potrzebujemy jako Polacy stanąć pod krzyżem naszego Pana, by okazać Mu wierność.
Zapraszamy wszystkich chętnych parafian, którzy przez swoją modlitwę będą przepraszać Boga za zmarnowane łaski, profanacje i wypraszać jednocześnie odnowienie wiary w naszej Ojczyźnie.
Wyjazd do Rokitna we własnym zakresie, ponieważ zgłosiła się mała ilość osób, by zamawiać autobus.

Polska pod Krzyżem w parafii (sobota 14 września)

• 18.00 – Msza św. za Ojczyznę
  • ok. 18.50 – procesja fatimska z różańcem wynagradzającym za grzechy Polaków (po osiedlu)
  • ok. 20.15 – droga krzyżowa z prośbą o przymnożenie wiary wśród Rodaków (w kościele)