III Niedziela Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Prosimy o przestrzeganie zasad kwarantanny ustalonych przez Państwo i Episkopat.
  2. Przypominam o Komunii św. duchowej dla osób, które są w łasce uświęcającej, a pozostają w domu.
  3. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.45, zaś nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek tylko o godz. 17.20.
  4. Codziennie o godz. 20.30 prosimy o odmawianie modlitwy różańcowej w domu, w intencji Służby Zdrowia, chorych, zmarłych.
  5. Msze św. poranne od środy do soboty w ciągu tygodnia o godz. 9.30, wieczorne normalnie o 18.00 w kościele. Kaplica w ciągu dnia jest otwarta.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 10.00-22.00 w kaplicy.
  7. W czwartek uroczystość św. Józefa i po Mszy modlitwa za Ojczyznę do bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  8. Ze stolików można pobrać skarbonkę Moja Jałmużna Wielkopostna dla Seniorów a do skarbonki na ścianie przy wyjściu z kościoła można złożyć swój dobrowolny dar na hospicjum dla dzieci w Wilnie.
  9. Caritas rozprowadza paschaliki wielkanocne w cenie 15 zł. Dochód z nich zostanie przekazany na zakup 270 mundurków dla dzieci z Rwandy. Zachęcamy do oddania 1% podatku na rzecz Caritas
    naszej Diecezji. W związku z odwołaniem zbiórki żywności w sklepach, prosimy parafian o przyniesienie do kościoła paczek żywnościowych dla potrzebujących.
  10. Kancelaria parafialna nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt po Mszach.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 15.03.2020