– OGŁOSZENIA -10.05.2020 – V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, zaś w niedzielę o godz. 18.00.
  2. Od przyszłej niedzieli wprowadzona zostanie dodatkowa Msza Święta w niedzielę o godzinie 17.15.
  3. W nabożeństwach, jak i we Mszach Świętych może uczestniczyć w naszym kościele 26 osób, zaś w kaplicy 5. Przy wybieraniu miejsc siedzących należy uwzględniać 2 metrowy odstęp od siebie.
  4. We wtorek o godz. 17.00 w kaplicy spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
  5. W bieżącym tygodniu przypadają następujące święta:
    • 14 maja w czwartek – św. Macieja Apostoła
    • 16 maja w sobotę – św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski
  6. W środę 20 maja nasza parafia rozpoczyna prowadzenie Kursu Alpha On-Line. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa. Więcej danych na stronie internetowej parafii.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 10.05.2020