-OGŁOSZENIA – 11.08.2019 – XIX Niedziela Zwykła

XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  2. We wtorek spotkanie Odnowa w Duchu Świętym po wieczornej Mszy św.
  3. W czwartek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny. Taca w tym dniu przeznaczona na uboższe parafie w naszej diecezji na pomoc w remontach.
  4. W piątek, 16 sierpnia, dzień imienin bpa seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy w modlitwie o solenizancie.
  5. W sobotę nabożeństwo fatimskie w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Po raz kolejny na koniec wakacji zapraszamy wszystkich ojców na wyprawę ze swoimi pociechami do Nowogrodu Bobrz. w dn. 30.08-1.09. Szczegóły na plakacie i Fb.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
  8. Zachęcamy, aby z Maryją modlić się za Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. Wystarczy codziennie odmówić jeden dziesiątek różańca za Ojczyznę. Ulotki do podjęcia Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę na stoliku.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  10. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Fundusz Remontowy.
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 11.08.2019