– OGŁOSZENIA – 11.10.2020 – XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela zwykła

1. Dziś Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.

3. We piątek 16 października wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej i 42 rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

4. W nadchodzącym tygodniu odbywają się następujące spotkania:

• wtorek o 17.00 w kościele – spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące

• wtorek po Mszy Św. wieczornej: spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.

• środa po Mszy Św. wieczornej: spotkanie Duszpasterstwa Talent.

• środa po Mszy Świętej wieczornej: Parafialny Zespół Caritas

5. W środę przypada Dzień Edukacji – zachęcamy do modlitwy w intencji nauczycieli. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

6. W bieżącym tygodniu kaplica będzie nadal nieczynna. Czwartkowa adoracja odbywać się będzie w kościele.

7. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie (bez procesji po osiedlu).

8. Bp Tadeusz Lityński przychyla się do inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka i zachęca duszpasterzy oraz wiernych do udziału w ogólnopolskiej nowennie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy 22 października br. będą obradować nad niezgodnością z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej przesłanki eugenicznej do przeprowadzenia aborcji. Nowenna rozpoczyna się w dzień fatimski, 13 października, i zakończy 21 października, w przededniu wspomnienia liturgicznego św. Jana Pawła II.

9. W sobotę konferencja przedchrzcielna z cyklu B o godz. 19.00 na plebanii.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta. Do odbioru Słowo wśród nas na listopad.

11. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy. Za dwa tygodnie taca przeznaczona na cele misyjne

Zielona Góra, 11.10.2020