-OGŁOSZENIA – 15.11.2020 – XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00. W przyszłą niedzielę dodatkowa Eucharystia o 17.45.
  2. W przyszłą niedzielę Święto Patronalne ZGWSD w Paradyżu. Taca przeznaczona będzie w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium. W sobotę przypada wspomnienie obowiązkowe Ofiarowania NMP.
  3. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie do 21 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się w tym tygodniu o 17.30. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli. Cały czas można jeszcze składać kartki wypominkowe bądź w sposób tradycyjny bądź przez stronę internetową.
  4. W najbliższy czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele z powodu prac w kaplicy.
  5. W czwartek 19.11 (jak każdego 19-go dnia miesiąca) po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo w intencji ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki
  6. W przyszłą sobotę o 19.00 na plebanii nauka przedchrzcielna – cykl B.
  7. Do nabycia są jeszcze kalendarze parafialne na przyszły rok.
  8. Od następnej niedzieli 22.11.2020 r Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał świece Wigilijnego  Dzieła Pomocy Dzieciom 2020 koszt dużej świecy 15 zł , małej 6 zł. Zachęcamy do zakupu świec, niech ta symboliczna świeczka zabłyśnie na każdym wigilijnym stole. Można też będzie nabyć stroiki świąteczne na stół lub grób.
  9. Chętni do prenumeraty miesięcznika Słowo wśród nas z medytacjami na każdy dzień mogą się zgłaszać w zakrystii. Roczny koszt to 75 PLN.
  10. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta. Do odbioru w zakrystii najnowszy numer miesięcznika Słowo wśród nas.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 15.11.2020