– OGŁOSZENIA – 17.06.2018 – XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

 

 

 1. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:

  1. w środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas
  2. w czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie grupy Faustinum
 2. W środę od 16.30 spowiedź dla dzieci klas III-ich, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do I Komunii Świętej. W czwartek od 17.30 spowiedź dla dzieci, a o 18.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.
 3. Od przyszłej niedzieli obowiązuje wakacyjny plan Mszy Świętych i nabożeństw. W niedzielę nie będzie Mszy Świętej o 12.30, zaś Msza wieczorna sprawowana będzie o 20.00. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętych porannych. Nabożeństwo czerwcowe w przyszłą niedzielę o 19.30.
 4. W dniach 22 i 23 czerwca (pt, so) na placu przy naszym kościele odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne – Strefa Mocy. To czas radości, wielbienia i doświadczenia obecności Boga. W programie jest Msza Święta, świadectwa, radosne uwielbienie, konferencje oraz modlitwa o uzdrowienie. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Początek Mszą Świętą o 18.00, zakończenie o 22.00.
 5. W związku z tym prosimy jeszcze o zgłaszanie się do zakrystii osób, które w dniach 21-24 czerwca mogłyby wyżywić i przenocować jedną bądź kilka osób. Potrzebujemy miejsc dla 8 osób.
 6. W dniach 22-24.06 organizowany jest kurs Filip przy parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze. Jest to podstawowy kurs ewangelizacyjny. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
 7. Parafia Franciszkanów w Zielonej Górze zaprasza do udziału w ogólnodiecezjalnej pielgrzymce do Częstochowy w dniach 2-12 sierpnia 2018. Więcej informacji na plakacie.
 8. Kawiarenka parafialna czynna po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00.
 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
 10. W przyszłą niedzielę zbiórka na Grono Wspierających Ubogich.
 11. Do nabycia najnowsze numery prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny
 12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

 

Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 17.06.2018