-OGŁOSZENIA – 17.11.2019 – XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu spotykają się następujące grupy:
    • we wtorek po Mszy Świętej wieczornej –spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym
    • w środę po wieczornej Mszy Św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas
    • w środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Zarządzających Talent
    • w środę: spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania – grupa starsza, o godz. 19.00
    • w piątek – turniej tenisa stołowego dla mężczyzn, zapisy w zakrystii
    • w sobotę – w dniu 23.11 z cyklu Warsztaty w Miłosierdziu odbędzie się kolejna sesja pt. Owocowanie. Jest ona poświęcona pogłębieniu kontaktu z Bogiem. Więcej informacji w na stronie naszej parafii oraz na profilu Facebook.
    • w sobotę o 12.30 – Krąg Biblijny dla dzieci
  2. W przyszłą niedzielę Święto Patronalne ZGWSD w Paradyżu. Taca przeznaczona będzie w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium. W czwartek przypada wspomnienie obowiązkowe Ofiarowania NMP.
  3. We wtorek 19.11 (jak każdego 19-go dnia miesiąca) po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo w intencji ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki
  4. Zachęcamy do odmawiania w ciągu tygodnia (pn-so) Koronki do Bożego Miłosierdzia – o godz. 15.00 w kaplicy.
  5. Do nabycia są jeszcze kalendarze parafialne i diecezjalne na przyszły rok.
  6. Chętni do prenumeraty miesięcznika Słowo wśród nas z medytacjami na każdy dzień mogą się jeszcze zgłaszać w zakrystii do najbliższego wtorku.
  7. Kawiarenka parafialna czynna po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00
  8. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  10. Zwracamy się z prośbą o pomoc w grabieniu liści. Zbiórka w najbliższą sobotę o godzinie 10.00 przed wejściem na plebanię.
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś taca przeznaczona na Fundusz Remontowy. Za tydzień będzie można złożyć ofiary na Grono Wspierających Ubogich.

Zielona Góra, 17.11.2019