– OGŁOSZENIA – 19.04.2020 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś II Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego, nasz parafialny odpust.
  2. Suma Odpustowa o godz. 12.30.
  3. O godzinie 15.00 odprawiona zostanie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Pamiętajmy, iż sam Pan Jezus mówił do s. Faustyny:
    • o Niedzieli Miłosierdzia: W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżają do źródła miłosierdzia mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz.699)
    • o Godzinie Miłosierdzia: W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych; w tej godzinie stała się łaska dla świata całego – miłosierdzie zwyciężyło sprawiedliwość (Dz.1572)
  5. Dziś przypada również Święto Patronalne Caritas, które rozpoczyna 75 Tydzień Miłosierdzia Bożego  pod hasłem Miłosierni miłosierdzia dostąpią.
  6. W czwartek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  7. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Można zabrać darmowy numer czasopisma Dobre Nowiny.
  8. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 19.04.2020