– OGŁOSZENIA – 19.05.2019 – V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, zaś w niedzielę o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek uroczystość patronalna naszego miasta, wspomnienie św. Urbana.
  3. Spotkania wspólnot:
  • we wtorek Odnowa w Duchu Świętym po wieczornej Mszy św.
  • w środę spotkanie PZC po wieczornej Mszy św.
  • w czwartek Faustinum po wieczornej Mszy św.
  1. W przyszłą niedzielę można złożyć swój dar na grono wspierające ubogich.
  2. W przyszłą niedzielę odbędzie się festyn parafialny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki. Początek Mszą św. o godz. 11.00, później konkursy, gry, zabawy dla całych rodzin, koncerty, losowanie nagród, zakończenie ok. 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa, a także do pomocy w przygotowaniu placu – mężczyzn zapraszamy 25.05, w sobotę na godz. 15.30, zaś kobiety prosimy o upieczenie ciast.
  3. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00. W ramach kawiarenki rozpoczyna swą działalność w naszej parafii biblioteka i filmoteka.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
  5. Od 1 czerwca rozpoczyna się nabór na studia magisterskie w Instytucie Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 19.05.2019