-OGŁOSZENIA – 2.06.2019 – Wniebowstąpienie Pańskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W naszej parafii trwają nabożeństwa czerwcowe poświęcone czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00. W tym tygodniu w ich trakcie odmawiana jest Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy na:
    • adorację prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża i spotkanie tej grupy w czwartek po Mszy Świętej wieczornej
    • Spowiedź Świętą dla dzieci: w czwartek od 17.15
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    • odwiedziny chorych: ks. Łukasz w piątek od 8.00, ks. Proboszcz i ks. Piotr w piątek od 9.00
  4. W najbliższym tygodniu odbywają się następujące spotkania:
    • bierzmowani – grupa młodsza – w poniedziałek o 19.00
    • Odnowa w Duchu Świętym – wtorek po Mszy Świętej wieczornej
    • Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Menadżerów Talent rozpoczyna swoje spotkanie w środę o 18.00 Mszą Świętą w intencji zielonogórskich przedsiębiorców
  5. W przyszłą niedzielę 9 czerwca odbędzie się w Zielonej Górze Marsz dla Życia i Rodziny. Serdecznie zapraszamy o godzinie 12.00 na mszę św. do kościoła p.w. Najświętszego Zbawiciela. Po Eucharystii ok. godz. 13.00 marsz wyruszy deptakiem zielonogórskim pod Ratusz. Zapraszamy całe rodziny do barwnego korowodu, w którym obecność jest manifestowaniem chrześcijańskich wartości życia i rodziny. Marsz zakończy koncert Orkiestry Dętej Zastal.
  6. W dniu 8 czerwca (sobota) o godzinie 10.00 w naszej parafii odbędą się warsztaty pod nazwą Owocowanie połączone z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne. Poświęcone będą problematyce rozwoju wewnętrznego i duchowego. Szczegółowe informacje na plakacie, ulotkach, a także na stronie internetowej. Osoby, które chciałyby wziąć udział w modlitwie o uzdrowienie wewnętrzne bez uczestnictwa w warsztatach zapraszamy na godz. 14.00 do naszej świątyni.
  7. Przyjaciele Miłości Miłosiernej i Fundacja Theosis zapraszają w piątek 7 czerwca do kawiarni „Pod Aniołami” przy parafii pw. św. Józefa w Zielonej Górze na konferencję „Dynamika chrześcijańskiego rozwoju duchowego”. Wygłosi ją Marcin Gajda. Początek konferencji o godz. 17:00. Wstęp 20 zł. Przeznaczone na rzecz fundacji Theosis.
  8. Bardzo dziękuję za przygotowanie festynu parafialnego, który odbył się w zeszłą niedzielę grupom i wspólnotom posługującym przy naszej parafii. W sposób szczególny podziękowania dla wielu zaangażowanych osób składam na ręce: Lesława Barczyńskiego i Renaty Wójtowicz.
  9. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00.
  10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od 16.30.
  11. Dziś zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 2.06.2019