– OGŁOSZENIA – 20.10.2019 – XXIX Niedziela Zwykła

XXIX Niedziela zwykła

1. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.
    2. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do niej, a także porządkowania grobów bliskich.
    3. Można oddawać kartki z wypominkami. Czyste druki z wypisaną datą można pobierać ze stolików w kościele.
    4. We wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II. Msza w oprawie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej zostanie odprawiona wieczorem.
    5. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej.
    6. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.
    7. W czwartek po Mszy Świętej spotkanie wspólnoty Faustinum.
    8. W przyszłą niedzielę można złożyć swój na dar Grono Wspierających Ubogich.
    9. Wieczór uwielbienia i modlitwy wstawienniczej (kontynuujący tradycję Mszy Świetej z modlitwą o uzdrowienie) odbędzie się w piątek 25 października w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
    10. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie z ks. Andrzejem Ziombrą, proboszczem Parafii p.w. św. Jacka w Legnicy. W tym to kościele w roku 2013 dokonał się CUD EUCHARYSTYCZNY. Ks. Andrzej opowie o wydarzeniu Cudu, kulcie Eucharystii i przedstawi bogatą dokumentację zdjęciową. Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 października o godz. 19:00 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Prelekcję poprzedzi Msza św. o godz. 18:30.
    11. Dziś taca przeznaczona jest na fundusz remontowy. Taca na misyjną działalność Kościoła zostanie zebrana w przyszłą niedzielę.
    12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
    13. Dobiega końca prenumerata czasopisma Słowo wśród nas. Osoby chętne na kolejną roczną prenumeratę tego czasopisma mogą się zapisywać w zakrystii.
    14. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00.
    15. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

ks.        Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 20.10.2019