– OGŁOSZENIA – 22.12.2019 – IV Niedziela Adwentu

IV Niedziela Adwentu

1. Jutro ostatnia Msza Święta roratnia o godz. 18.00. Wcześniej – od 17.00 możliwość spowiedzi świętej (przede wszystkim dla osób przyjeżdżających z zagranicy).
  2. We wtorek wieczorem, w Wigilię Uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze Święte Pasterskie o godz. 21.00 (zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi) i o 23.00. W wigilię zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Bpa Wilhelma Pluty.
  3. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego (środa) porządek Mszy Świętych niedzielny z małą zmianą: nie będzie Mszy Świętej o 8.00. W Drugie Święto – niedzielny porządek Mszy Świętych. Taca przeznaczona na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  4. Rodziny Domowego Kościoła zapraszają na rodzinne kolędowanie z instrumentami muzycznymi, wszystkich chętnych pod zielonogórski Ratusz w drugi dzień Świąt 26 grudnia (czwartek) o godz. 15.00
  5. We wtorek, 24.12, imieniny Bpa Adama Dyczkowskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Czcigodnym Solenizancie, który jest również naszym sąsiadem.
  6. W przyszłą niedzielę Święto Świetej Rodziny. NA MSzy Świetej o 12.30 okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
  7. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek 16.30-17.30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Dziś po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00 czynna będzie kawiarenka parafialna.
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 22.12.2019