– OGŁOSZENIA – 26.01.2020 – III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś obchodzimy 67 Światowy Dzień Trędowatych.
 2. W tym tygodniu przypadają pierwsza sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
  • Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi z różańcem wynagradzającym i medytacją w sobotę o godz. 9:00
  • zmiana tajemnic Róż Rodzice za Dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.00
 3. W najbliższym czasie porządek Mszy Świętych w dni powszednie ulegnie nieznacznym modyfikacjom. Do środy Msze Święte tylko o godz. 9.00 rano. Zaś od czwartku do końca ferii Msza Święta będzie odprawiana o 18.00, nie będzie Mszy Świętej porannej (z wyjątkiem najbliższej soboty).
 4. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy wtorek o godz. 18.00.
 5. W piątek zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską, tradycyjnie zwaną kolędą. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy otwarli przed nami mieszkania i domy, poświęcili swój czas, niejednokrotnie trwając w długim oczekiwaniu. Dziękujemy za wszelkie oznaki gościnności. Życzymy wielu Bożych łask.
 6. Osoby, które nie otrzymały w czasie kolędy deklaracji Moja Ofiara Duchowa mogą je pobrać ze stolika w środku i na końcu kościoła. Deklaracje będzie można złożyć, jako wyraz własnej ofiary duchowej w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętych.
 7. W piątek 31.01.2020 Mszą Świętą o 18.00 rozpocznie się wieczór uwielbienia i wstawiennictwa (dawniej zwany Mszą Świętą z modlitwą o uzdrowienie). Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie osoby chore.
 8. Dziś opłatek parafialny. Rozpocznie się on o godz. 16.00 w salce pod plebanią. Wspólne kolędowanie poprowadzi Parafialna Schola Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
 9. Dziś po Mszach Świętych zbiórka na Grono Wspierających Ubogich.
 10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę w godzinach 11.00-12.00, zaś w piątek od godziny 16.30 do 17.30.
 11. Dziś kawiarenka parafialna nieczynna.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny. Do odebrania lutowy numer Słowa wśród Nas
 13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 26.01.2020