– OGŁOSZENIA – 28.06.2020 – XIII Niedziela Zwykła

XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś o 19.30 Nabożeństwo Czerwcowe.
  2. W poniedziałek Uroczystość Św. Św. Apostołów Piotra i Pawła, w piątek przypada zaś święto św. Tomasza, Apostoła.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  4. Od dziś do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Świętych w naszym kościele. W niedzielę Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 oraz 20.00. W dni powszednie Msza Święta tylko o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
    • adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15.00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16.30 do Mszy św.
    • odwiedziny chorych – tylko po każdorazowym zgłoszeniu
    • Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi z różańcem wynagradzającym i medytacją w sobotę o godz. 9.00
    • zmiana tajemnic Róż Rodzice za Dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.00
  6. Dziś można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  7. W związku z panującymi obostrzeniami Piesze Pielgrzymki naszej diecezji, nie mogą się odbyć w dotychczasowej formie. Pierwszą z nich jest pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników. 2 lipca zapraszamy do Otynia, na Mszę o godz. 10.00, rozpoczynającą duchowe pielgrzymowanie. W ramach duchowej pielgrzymki odbędą się jednodniowe pielgrzymki: 4 lipca ze Wschowy do Wielenia i 11 lipca z Klenicy do Otynia. Informacje na plakatach, stronie pieszej pielgrzymki: com/PielgrzymkaRolnikow oraz na stronach tygodników diecezjalnych
  8. Parafia w Raculi organizuje duchowe pielgrzymowanie grupy biało-czerwonej na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Więcej informacji na plakacie.
  9. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze chciałby wszystkim chętnym do uczestnictwa w studiach teologicznych zaproponować ich nową formułę. Wykłady na studiach magisterskich odbywać się będą od poniedziałku do czwartku od godziny 16:15 do godziny 20:30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją formację chrześcijańską, biblijną i teologiczną w ramach studiów stacjonarnych. Zapraszamy także na szczególnie nauczycieli, ale nie tylko, na tegoroczny nabór na dwuletnie studia podyplomowe teologiczno-katechetyczne. Wykłady będą odbywać się w soboty. Szczegóły na stronie Instytutu ift.zgora.pl i na ulotkach.
  10. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

ks.    Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 28.06.2020