– OGŁOSZENIA – 3.11.2019 – XXXI Niedziela Zwykła

XXXI Niedziela Zwykła

1. Jeszcze do 8 listopada wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W sobotę 9 listopada, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Katedry Papieża. W parafii pw. Najświętszego Zbawiciela – odpust. Początek uroczystości o godz. 18.30.
  3. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie do 15 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli.
  4. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańca I i II Róży Rodzice za Dzieci.
  5. W naszej parafii w tym tygodniu spotkania następujących grup:
    • we wtorek – po Mszy Św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
    • w środę – spotkanie Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców Talent – nie odbędzie się – zostaje przeniesione na 20 listopada
  6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. W związku z tym zapraszamy na:
    • adorację Najśw. Sakramentu prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej; następnie spotkanie Przyjaciół Paradyża na plebanii
    • odwiedzanie chorych w najbliższy piątek od godz. 9.00
  7. Ze względu na remont kaplicy – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w kościele.
  8. Kurs Nowe Życie odbędzie się w dniach 22-24 listopada (piątek – niedziela) w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Jest to weekendowe spotkanie skierowane do wszystkich pragnących odnowić lub rozpocząć swoją relację z Bogiem. Więcej informacji oraz zapisy w parafii św. Stanisława Kostki lub mailowo pod adresem kursy-zg@wp.pl
  9. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 15 listopada (piątek) w parafii pw. św Brata Alberta w Zielonej Górze. Potrwa przez dwa kolejne weekendy
  10. W gablocie wywieszona jest nowa Parafialna Intencja Modlitewna.
  11. Nauka przedchcielna – cykl A – w przyszłą sobotę o godzinie 19.00 na plebanii.
  12. Do nabycia są jeszcze kalendarze parafialne i diecezjalne na przyszły rok.
  13. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka na Fundusz Grzewczy.
  14. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  15. Kawiarenka parafialna w dniu dzisiejszym nieczynna
  16. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny
  17. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 3.11.2019