– OGŁOSZENIA – 6.09.2020 – XXIII Niedziela Zwykła

XXIII Niedziela Zwykła

1. We wtorek Święto Narodzenia NMP, a w środę Święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp.
  2. W tym tygodniu spotykają się następujące grupy:
    • we wtorek o 17.00 Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    • we wtorek po wieczornej Mszy Świętej Odnowa Charyzmatyczna
    • w środę spotyka się Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Zarządzających Talent. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00
    • w czwartek po wieczornej Mszy Świętej Akcja Katolicka
    • w czwartek adoracja całodzienna będzie odbywać się w kościele ze względu na prace prowadzone w kaplicy
    • w środę o godz. 19.00 w dolnej salce spotkanie Komitetu Przygotowującego Pierwszą Komunię Świętą.
  3. W przyszłą sobotę nauka przedchcielna cykl A. Początek o 19.00 w salce na plebanii.
  4. W przyszłą niedzielę o 16.30 Msza Święta dla dzieci I – Komunijnych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania.
  6. W sobotę 19 września pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza. Osoby, które chciałaby wziąć w niej udział prosimy o kontakt w zakrystii.
  7. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny i
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 6.09.2020