– OGŁOSZENIA – 9.02.2020 – V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła

1. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta z sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:
    • we wtorek o 17.00 w kaplicy spotyka się Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    • we wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym
    • w środę Mszą Świętą wieczorną rozpoczyna się spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Zarządzających Talent (można odbierać w zakrystii nowe materiały formacyjno-szkoleniowe)
    • w czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej
  3. W przyszłą sobotę o 19.00 konferencja przedchrzcielna – cykl B
  4. Połączone posiedzenie Rady Parafialnej i Rady Synodalnej odbędzie się w środę 19.02 o godz. 19.00 na plebanii.
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe przed wyjazdem do Medjugorje zaplanowane jest na piątek 21.02 na godz. 19.00.
  6. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  7. Po Mszy Świętej o 9.30 i 11.00 czynna jest kawiarenka parafialna. Serdecznie zapraszamy.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów, a także zbiórka na fundusz grzewczy. W przyszłym tygodniu zbiórka na Fundusz Remontowy.

Zielona Góra, 9.02.2020