-OGŁOSZENIA – 9.08.2020 – XIX Niedziela Zwykła

XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  2. W tym tygodniu w naszej parafii następujące spotkania:
    • we wtorek o 17.00 spotkania Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    • we wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym
    • w czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej
  3. W piątek po Mszy Świętej wieczornej aż do godziny 22.00 w kościele czuwanie w intencji Ojczyzny.
  4. W sobotę, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny z wyjątkiem Mszy Świętej wieczornej, która będzie sprawowana o 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona na uboższe parafie w naszej diecezji na pomoc w remontach.
  5. W przyszłą niedzielę, 16 sierpnia, dzień imienin bpa seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy w modlitwie o solenizancie.
  6. W sobotę nabożeństwo fatimskie w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.00 – zostanie ono odprawione w kościele.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta.
  9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Fundusz Remontowy.
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 9.08.2020