– OGŁOSZENIA – 14.05.2017 – V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna

1. W naszej  parafii trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00.
  2. Zgodnie z propozycją rekolekcjonisty trwają zapisy do Róży Żywego Różańca: „Rodzice za dzieci”. Jej głównym celem będzie modlitwa rodziców w intencji swoich pociech. Zgłosiła się liczba osób przewyższająca liczbę członków jednej Róży. Otwarte są więc zapisy do drugiej. Lista dostępna jest w zakrystii.
  3. Przypominamy, że codziennie0 15.00 (z wyjątkiem niedziel) w kaplicy naszego kościoła odmawiana jest Kornka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  6. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 wycieczka rowerowa dla ministrantów i dzieci ze scholii oraz wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy
  7. Z okazji dnia dziecka w naszej parafii organizujemy w niedzielę 28.05  festyn rodzinny, na który już teraz zapraszamy rodziców z dziećmi. Szczegółowe informacje będą podane w najbliższym czasie na plakacie i stronie internetowej. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do aktywnego włączenia się w przygotowanie tego dnia poprzez np. upieczenie ciasta lub pomoc w organizacji. Swoją chęć zaangażowania prosimy zgłosić w zakrystii
  8. Nauka przed chrztem – cykl B – w najbliższą sobotę (20.05) o godz. 19.00 na plebanii.
  9. Kawiarenka parafialna czynna dziś tylko po Mszy Świętej o godz. 9.30.
  10. Od przyszłego tygodnia w każdą 3 Niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na wstawienie nowych drewnianych drzwi w wejściu bocznym oraz na dodatkowe prace związane z ogrzewaniem kościoła.
  11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 14.05.2017