Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa  Króla Wszechświata. Dziś można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, Komunia Święta i modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego) odmawiając modlitwę: O Jezu, Najsłodszy Odkupicielu Rodzaju Ludzkiego
  2. Dziś również przypada Święto Patronalne ZGWSD w Paradyżu. Taca przeznaczona jest w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium. O godz. 18.00 w naszym kościele nabożeństwo w intencji o nowe powołania do kapłaństwa.
  3. Dziś także święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W naszej parafii uroczysta Msza Święta o godzinie 12.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi z różańcem wynagradzającym i medytacją w sobotę o godz. 8:00
    2. odwiedziny chorych o godz. 9.00 (tylko grupa ks. Łukasza)
    3. w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca Rodzice za Dzieci
  5. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, a wraz z nim Adwent.
  6. Od przyszłej niedzieli PZ Caritas będzie rozprowadzał świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Koszt dużej świecy 13 zł , małej 6 zł. Zachęcamy do zakupu świec, niech ta symboliczna świeczka zabłyśnie na każdym wigilijnym stole.
  7. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich chętnych i sympatyków.
  8. Dziś po Mszach Świętych można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
  9. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  10. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00. W Adwencie kawiarenka będzie nieczynna.
  11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 25.11.2018