– OGŁOSZENIA – 20.11.2016 – Uroczystość Chrystusa Króla

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa  Króla Wszechświata. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami po każdej Eucharystii Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana
  2. Dziś można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, Komunia Święta i modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego) odmawiając modlitwę: O Jezu, Najsłodszy Odkupicielu Rodzaju Ludzkiego
  3. Dziś również przypada Święto Patronalne ZGWSD w Paradyżu. Do naszej parafii przybył kleryk, którego raz jeszcze serdecznie witamy. Taca przeznaczona jest w całości na utrzymanie i funkcjonowanie seminarium.
  4. Dziś także święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W naszej parafii uroczysta Msza Święta o godzinie 12.30.
  5. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny a wraz z nim Adwent.
  6. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom.
  7. W czwartek Msza św. ku czci św. s. Faustyny o godz. 18.00, po której adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i spotkanie formacyjne grupy Faustinum. Zapraszamy nowe osoby.
  8. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich chętnych i sympatyków.
  9. Również w przyszłą niedzielę można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  10. Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 20.11.2016