1 czerwca rozpoczniemy w parafii peregrynację po domach obrazu Matki Bożej z Guadalupe (Meksyk). Do peregrynacji będzie można zapisywać się sektorami. Jako pierwszy mozliwośc peregrynacji uzyskał Sektor 1 – św. Dominika Savio (os. Pomorskie1). Zapisów czytaj dalej
0 Comments