Kalendarze parafialne 2021

Published by parafia_admin on

Przedstawiamy Państwu autorskie kalendarze naszej Parafii. Autorskie ponieważ autorami są nasi parafianie, którzy aktywnie zaangażowali się do tworzenia tego kalendarza. Wszystkie zdjęcia wykonywane są przez naszych parafian, dla niektórych były przygotowane specjalne sesje fotograficzne, w których oczywiście osoby należące do wybranych wspólnot parafialnych.

Daty jak co roku z zaznaczonymi najważniejszymi świętami, przede wszystkim świętami i uroczystościami katolickimi. Pozostałe daty zostawiamy z miejscem wolnym tak byście mogli sobie Państwo dopisywać własne, rodzinne uroczystości czy prywatne wydarzenia, plany.

Zachęcamy do zakupu tych kalendarzy by mogły Wam służyć przez cały przyszły rok.

Jest to duży kalendarz formatu A3 (30x40cm) z 13 kartkami na spirali z uszkiem do zawieszenia.

Koszt jednego kalendarza to jedyne 25 zł .

Kalendarz można zakupić w zakrystii po każdej Mszy świętej. Mężczyźni Świętego Józefa, przy panujących obostrzeniach związanych z epidemią koronawirusa, dla osób nie przychodzących do kościoła w tym okresie proponują dostawę kalendarzy do domów. Dostawa będzie się odbywała na obszarze naszej parafii w wybranych dniach tygodnia i będzie to dostawa bezpłatna, pobierany będzie tylko koszt samego kalendarza.

Kolportażem i przyjmowaniem zamówień zajmuje się Leszek Barczyński. Aby zamówić kalendarz do domu wystarczy wysłać meila na adres: leslaw.barczynski@gmail.com lub zadzwonić pod jego nr 793 379 300

Poniżej przedstawiamy zdjęcia poszczególnych miesięcy

 

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.