Peregrynacja obrazu św. Józefa z Kalisza

Published by ks Paweł Łobaczewski on

W związku z rozpoczynającą się w naszej diecezji peregrynacją obrazu św. Józefa z Sanktuarium w Kaliszu zamieszczamy na naszej stronie treść listu Bp Zielonogórsko-Gorzowskiego Tadeusza Lityńskiego. Można go przeczytać tu.

Osoby chętne do wyjazdu na pielgrzymkę w dniu 7.03.2019 do Sanktuarium w Kaliszu (pielgrzymka na rozpoczęcie peregrynacji) prosimy o kontakt na mail: parafia@parafia-mb.pl bądź w zakrystii po Mszach Świętych.

 


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.