Kochani, dziękujemy Wam za wspólną modlitwę na ostatniej Mszy Św.z modlitwa o uzdrowienie. Dziękujemy za wszystkie kolejne osoby, które były z nami dzięki Waszemu zaproszeniu. Zaczynamy Wielki Post. W związku z tym chcemy Was gorąco zaprosić na Wieczór adoracji krzyża “BO NIE MA WIĘKSZEJ MIŁOŚCI…” Będzie to czas naszego uwielbienia i dziękczynienia Bogu za ofiarę złożoną za każdego z nas na krzyżu.

adoracja_krzyża_02_2016_wlasciwy

Czekamy na Was 20 lutego o godz. 18:00.

Zapraszamy, przyjdźcie! Adoracja krzyża to przepiękna forma modlitwy.

Zespół ewangelizacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.