W dzisiejszą uroczystość Narodzenia Pańskiego, gdy Odwieczne Słowo Ojca staje się człowiekiem, spełniają się przepowiednie proroków i dla całego świata wschodzi nadzieja, życzymy sił, by przyjąć do naszego życia wielość łask przygotowanych z tej okazji przez Boga. Wszyscy sobie nawzajem złóżmy życzenia wiary, nadziei i miłości, a także, by w nadchodzącym roku zakonczył się trudny dla nas wszystkich czas pandemii.
1 czerwca rozpoczniemy w parafii peregrynację po domach obrazu Matki Bożej z Guadalupe (Meksyk). Do peregrynacji będzie można zapisywać się sektorami. Jako pierwszy mozliwośc peregrynacji uzyskał Sektor 1 – św. Dominika Savio (os. Pomorskie1). Zapisów czytaj dalej
0 Comments