Masz fotki naszego kościoła? Pokaż!

Published by parafia_admin on

Konkurs foto

Kochani,

Modlitwa jest pierwszym i najważniejszym etapem zbliżenia do Boga. Nie każdy wie, że doskonałym krokiem w jego stronę jest także poświęcenie mu swego czasu, swojej pracy a także…              …zabawy.
Dla tego w naszym serwisie internetowym będziemy organizować różne akcje, konkursy i zabawy.

Już teraz zapraszamy Was do współtworzenia galerii fotograficznej pt. „Nasza Historia”.

Jeżeli wykonaliście przed laty zdjęcie naszej świątyni lub uwieczniliście na swojej fotografii ważne wydarzenie z życia naszej parafii podzielcie się nimi z nami.

Nie masz zdjęć cyfrowych, w komputerze?

To nie problem!

Swoje zdjęcia możesz wysłać na kilka sposobów:
– na adres e-mail: admin[a]parafia-mb.pl
– za pośrednictwem formualrza – TUTAJ
– pocztą tradycyjną na adres parafii z dopiskiem „FOTO DO WWW
(w tym przyapdku nadesłane zdjęcia lub nośniki z nimi zostaną po opublikowaniu zwrócowne – odesłane do nadawcy).

UWAGA! Pamiętaj, aby krótko opisać swoje zdjęcia, gdzie i kiedy zostały wykonane, co przedstawia, kto je wykonał. Ważne abyś podał (-a) też swoje imię i nazwisko, nr telefonu, adres. W przypadku wysyłki materiałów pocztą dodatkowy zapis:

„Zapoznałem (-am) się z regulaminem udostępniania fotografii i wideo oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Parafię MB”

Warunki:
– rozmiar zdjęcia: min. 700 px (dotyczy wersji cyforwej)
– waga zdjęcia: max 3 MB (dotyczy wersji cyforwej)
– Wybierzemy tylko fotografie, które bedą prawidłowo podpisane

K O N K U R S !!!

Uczestnik, który prześle najciekawszą fotografię otrzyma miłą niespodziankę.
Jego wyróżnienie będzie także przedstawione na stronie www.parafia-mb.pl
UWAGA! Najciekawsza fotografia to nie zawsze fotografia poprawna technicznie, często o jej wyjątkowości może świadczyć niepowtarzalne ujęcie lub wciągająca, związana z nią historia.
Konkurs trwa do 29.II.2016 r.
Ale fotografie możecie przysyłać zawsze 🙂
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

admin Lesław Barczyński

Categories: Bez kategorii